spiare messaggi di un cellulare Disattivazione controllo parentale android Sms spia gratis link Spiare iphone jailbroken Jaki keylogger Spiare cellulare android app Programmi spia source Spia localizzazione iphone Spia telefono gratis Come spiare Come controllare Programma spia x iphone Spia per telefonino Whatsapp Registro chiamate whatsapp Qualcuno può Spiare un cellulare tramite imei Controllare sms click here Best keylogger software for xp Software spia per cellulari free download learn more here Keylogger software windows 10 Free iphone Controllo genitori tv click Cellulare spia iphone 5 article source Cellulare spia spy phone Come Keylogger para Us spy italy Leggere sms su web pocket 3 Programma controllo accessi pc Spy Software spia android whatsapp keylogger buat android programmi spia per pc gratis mobile tracker
 

Bratislava Otvorene

  • Zväčšiť veľkosť písma
  • Predvolená veľkosť písma
  • Zmenšiť veľkosť písma

Ivan Bútora

 

 

 

 

Kontakt: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Posledných sedem rokov som žil prevažne v Spojených štátoch, nikdy som tam však neplánoval ostať.

Skúsenosť z pobytu v USA bola pre mňa nesmierne obohacujúca, a to z viacerých dôvodov:

Mal som možnosť bližšie spoznať rôzne typy urbanizovaných prostredí v Amerike (Washington, DC a okolie, mestečko Princeton v štáte New Jersey, a napokon New York City), uvedomil som si tým, aký je pre človeka dôležitý pocit z miesta, v ktorom žije, a ako naňho rôzne prostredia vplývajú.

  • Vo Washingtone som zažil, čo to znamená, keď je človek závislý na automobile pre napĺňanie každodenných potrieb, a viem, prečo to nie je dobré
  • Získal som kvalitné všeobecné vzdelanie počas štvorročného štúdia na Princetonskej univerzite, ktoré u mňa rozvíjalo a posilnilo schopnosť uvažovať v súvislostiach a do hĺbky. Zameral som sa na odbor histórie.
  • Posledný rok som robil stážistu v mimovládnej organizácii Project for Public Spaces, konkrétne v oblasti dopravy. Nadobudol som tým zaujímavé poznatky o súvislostiach medzi dopravou a tvorbou verejného priestoru.

Momentálne mám stále rozrobenú diplomovú prácu o Novom moste (Moste SNP), konkrétne o genéze konfliktov ohľadne jeho výstavby a súvisiacej deštrukcie historickej Bratislavy. Na základe štúdia historických materiálov lepšie chápem aj niektoré súčasné bratislavské kauzy, v ktorých sa často opakujú spôsoby myslenia zažité z minulosti.

Pracujem v Dopravnom podniku ako vodič trolejbusov

 

 

Copyright © 2019 Bratislava Otvorene. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.