spiare messaggi di un cellulare Disattivazione controllo parentale android Sms spia gratis link Spiare iphone jailbroken Jaki keylogger Spiare cellulare android app Programmi spia source Spia localizzazione iphone Spia telefono gratis Come spiare Come controllare Programma spia x iphone Spia per telefonino Whatsapp Registro chiamate whatsapp Qualcuno può Spiare un cellulare tramite imei Controllare sms click here Best keylogger software for xp Software spia per cellulari free download learn more here Keylogger software windows 10 Free iphone Controllo genitori tv click Cellulare spia iphone 5 article source Cellulare spia spy phone Come Keylogger para Us spy italy Leggere sms su web pocket 3 Programma controllo accessi pc Spy Software spia android whatsapp keylogger buat android programmi spia per pc gratis mobile tracker
 

Bratislava Otvorene

  • Zväčšiť veľkosť písma
  • Predvolená veľkosť písma
  • Zmenšiť veľkosť písma
Predstaničné námestie

Vyzva poslancom MZ-13.12.2012 k bodu 35 Predstaničné nám.

 V Bratislave 12. 12. 2012

  Vážená pani poslankyňa, vážený pán poslanec,

 v mene občianskej iniciatívy Bratislava otvorene (BAO) Vám posielame otvorený list, ktorým Vás chceme upozorniť na vážne problémy vyplývajúce z neprehľadnej situácie okolo projektu plánovanej výstavby „Predstaničného námestia“.

Naše obavy o zmysluplnosti takéhoto megakomplexu opakovane vyjadrujeme už od mája 2010, poslednú tlačovú správu sme Vám poslali v septembri tohto roku (v prílohe). Nastoľujeme otázky, na ktoré treba mať jasné odpovede ešte pred schválením projektu.

Obraciame sa preto na Vás, aby ste na najbližšom zasadnutí mestského zastupiteľstva požadovali sprehľadnenie celého projektu, vyjasnenie všetkých jeho súčastí aby bol jasný nielen Vám, ale aj celej občianskej verejnosti, aby v Bratislave nevznikla ďalšia obrovská a škandalózna kauza.

Príloha:
SúborVeľkosť súboru
Stiahnuť súbor (Predstanicne_TS_120926_final.doc)Predstanicne_TS_120926_final.doc135 Kb
 

Otvorený list Magistrátu hlavného Mesta

Otvorený list

V mene iniciatívy Bratislava otvorene (BAO) Vás chceme požiadať o písomné stanovisko k problematike plánovanej výstavby Predstaničného námestia.

Naše vážne obavy o zmysluplnosť projektu ako aj účelnosť výstavby takéhoto megakomplexu sme vyjadrili v tlačovej správe, ktorá je prílohou otvoreného listu. Dovoľujeme si Vás požiadať o odpovede na nasledujúce otázky, aby verejnosti bolo jasné, že tento projekt je premyslený a zmysluplný a že všetky kompetentné orgány sa zaoberali všetkými dopadmi na život v Bratislave.

 

Na stanicu už električky nejazdia

http://bratislava.sme.sk/c/6122455/na-stanicu-uz-elektricky-nejazdia.html

 Cestujúci majú presadnúť na autobusy. Tie nepôjdu častejšie

BRATISLAVA. Obyvatelia Bratislavy si včera opäť zanadávali na dopravu. Po tom, čo vyšli na zastávku, zistili, že ich električka je zrušená.

Dopravný podnik zrušil spoje číslo 2, 3, 8 a 13. Dôvodom podľa neho je, že trate medzi Radlinského ulicou a Hlavnou stanicou a úsek Hanulova – Pri kríži, sú v zlom stave.

Havarijný stav 

„Hrozia vážne následky – poškodzovanie podvozkových častí, vykoľajenie električky a následná nekontrolovaná jazda dolu kopcom, vzpriečenie panelov pod električkou,“ tvrdí podnik. Na problémovom úseku už na jar znížili rýchlosť na 5 až 15 kilometrov za hodinu. Koľaje sa hýbu a prepadávajú.

 

Otvoreny list BSK-župan Frešo

Vážený pán,

Ing. Pavol Frešo, predseda BSK, Bratislavský samosprávny kraj, Sabinovská 16, P. O. Box 106, 820 05 Bratislava

                                                                                                                        Bratislava, 22. 9. 2011

Vážený pán predseda.

v poslednom čase znovu ožil projekt Predstaničné námestie, ktorý je veľmi problematický, kontroverzný a pre časť verejnosti neprijateľný.

Príloha:
SúborVeľkosť súboru
Stiahnuť súbor (Predstanicne_BAO_otvoreny_list_BSK.doc)Predstanicne_BAO_otvoreny_list_BSK.doc127 Kb
Stiahnuť súbor (TS_Predstanicne_BAO.doc)TS_Predstanicne_BAO.doc264 Kb
 Copyright © 2019 Bratislava Otvorene. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.