spiare messaggi di un cellulare Disattivazione controllo parentale android Sms spia gratis link Spiare iphone jailbroken Jaki keylogger Spiare cellulare android app Programmi spia source Spia localizzazione iphone Spia telefono gratis Come spiare Come controllare Programma spia x iphone Spia per telefonino Whatsapp Registro chiamate whatsapp Qualcuno può Spiare un cellulare tramite imei Controllare sms click here Best keylogger software for xp Software spia per cellulari free download learn more here Keylogger software windows 10 Free iphone Controllo genitori tv click Cellulare spia iphone 5 article source Cellulare spia spy phone Come Keylogger para Us spy italy Leggere sms su web pocket 3 Programma controllo accessi pc Spy Software spia android whatsapp keylogger buat android programmi spia per pc gratis mobile tracker
 

Bratislava Otvorene

  • Zväčšiť veľkosť písma
  • Predvolená veľkosť písma
  • Zmenšiť veľkosť písma
Z medii

Otázka je, či sa náhodou nezmením na Slovenku

http://kultura.sme.sk/c/6285521/otazka-je-ci-sa-nahodou-nezmenim-na-slovenku.html

Slovensko už pre mňa nie je to isté safari, ako keď som sem prišla /Illah van Oijen/

 

„Slovensko už pre mňa nie je to isté safari, ako keď som sem prišla,“ hovorila na vernisáži svojej výstavy holandská fotografka Illah van Oijen so smiechom. Výstavu nazvala Súkromný verejný priestor, lebo to najlepšie vystihuje to, čo fotí. Žije tu už sedem rokov, no stále sa jej darí vidieť našu krajinu očami cudzinky.

 

Súťaž rozhodne o spracovateľovi územného generelu dopravy

http://bratislava.sme.sk/c/6076434/sutaz-rozhodne-o-spracovatelovi-uzemneho-generelu-dopravy.html

Generel je jedným zo základných a dôležitých územnoplánovacích podkladov pre nový Územný plán hlavného mesta Bratislavy.

BRATISLAVA. Mesto Bratislava vypíše verejnú súťaž na výber spracovateľa Územného generelu dopravy hlavného mesta Bratislavy. Rozhodli o tom na dnešnom zasadnutí poslanci bratislavského mestského zastupiteľstva. Generel je jedným zo základných a dôležitých územnoplánovacích podkladov pre nový Územný plán hlavného mesta Bratislavy.

 

Media o PKO 2009

Najnovšie správy k PKO z roku 2009

- PRAVDA (27.5.2009) - Bratislavský magistrát odmieta tvrdenia, že primátor pri PKO nekoná - Bratislavský magistrát odmieta tvrdenia, že primátor Andrej Ďurkovský nekoná v súvislosti s Parkom kultúry a oddychu (PKO). Takéto názory sa objavili po tom, ako staromestský stavebný úrad potvrdil, že primátor ani po mesiaci nepožiadal o zrušenie búracieho povolenia pre PKO. K tomuto kroku ho zaviazali poslanci koncom apríla na zasadnutí mestského parlamentu....
http://spravy.pravda.sk/bratislavsky-magistrat-odmieta-tvrdenia-ze-primator-pri-pko-nekona-11b-/sk_domace.asp?c=A090527_124956_sk_domace_p12

 

Príloha:
SúborVeľkosť súboru
Stiahnuť súbor (Najnovšie správy.doc)Najnovšie správy.doc208 Kb
 

PKO je neobvyklý prípad

http://bratislava.sme.sk/c/4865756/pravnici-pko-je-neobvykly-pripad.html

Situáciu, keď stavebník chce zrušiť povolenie búrať, o ktoré predtým sám požiadal, naše právo vraj nepozná.

STARÉ MESTO. Mestskí poslanci prijali rozhodnutie, ktoré sa v praxi nedá naplniť. Tvrdí to právna analýza, ktorú si dalo vypracovať hlavné mesto.

O analýzu požiadala pred mesiacom riaditeľka magistrátu Anna Pavlovičová po tom, ako poslanci odsúhlasili, že by sa búracie povolenie na PKO malo zrušiť a vypovedať by sa mala zmluva o spolupráci pri búraní PKO s Henbury Development.

Poslanci toto rozhodnutie prijali po nečakanom aprílovom búraní budov na nábreží.

 

Kým ťa máme, je šanca, že sa znova narodíš

(25.04.2009; Pravda; s. 32, 33; Pacherová Soňa)

Buldozéry trieštiace sklobetón estrádnej haly. Bratislavský Park kultúry a oddychu búrajú! Zvesť o začiatku konca starého "pekáča" zasiahla minulý týždeň nielen srdcia Bratislavčanov. Patril predsa všetkým občanom tohto štátu. Aj bývalej federácie.

V niekom správa o búraní vyvolala hnev, odpor, bezmocnosť. V inom zase smútok, spomienky na mladosť. V ďalšom azda aj radosť, že ten "skanzen socializmu" si konečne niekto trúfol dať dolu. Proti širokej palete pocitov však stojí jednoduchá otázka: Prečo ani dvadsať rokov po zmene režimu tak úžasne sa rozvíjajúce hlavné mesto Slovenska stále nemá za onú "barabizňu" jedinú kvalitnejšiu náhradu?

 Copyright © 2019 Bratislava Otvorene. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.